Рідна мова

8 клас Перегляди: 39433
Купити
Рідна мова. Підручник для 8 класу гімназій, ліцеїв та шкіл з поглибленим вивченням української мови.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2004
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Для успішного розвитку нашої культури й науки потрібні фахівці, які добре володіли б рідною мовою. Поглиблене вивчення мови дасть можливість повніше виявити себе, розвинути власне мислення, виховати творче ставлення до навчання. Вдосконалюючи мов­лення, ви вдосконалюватимете себе, адже саме мова відчиняє двері до духовної скарбниці рідного народу й людства в цілому.
Готуючи матеріал до підручника, автори ставили своїм завданням створити таку навчальну книжку, яка давала б ґрунтовні знання з розділів науки про мову, передбачених програмою для 8 класу, і водночас бага­то уваги приділили повторенню та узагальненню знань з розділів, вивчених у 5—7 класах.
Поряд із вивченням синтаксичних понять, визначе­них програмою основного курсу, розглядатимуться інші теоретичні поняття (предикативність, інфіні­тивні, вокативні речення). Ви ознайомитеся з відомостя­ми, важливими для практики спілкування (відокрем­лення другорядних членів, лексичні, лексико-морфологічні й синтаксичні засоби зв’язку в тексті тощо).
Враховуючи труднощі в розрізненні членів речення, виражених однаково (додаток і обставина, означення і додаток), у підручнику подано рекомендації, що допо­можуть правильно визначати їх.

 

pdf.png pick_ridna_mova_8_tichosha.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:46:00 Размер файла 7 MB Завантажити 3,599

Схожі матеріали (за тегом)