Фізична географія України

8 клас Перегляди: 5274
Купити
Фізична географія України. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Шановні юнаки і дівчата!

 

Вітаємо вас! Минув ще один навчальний рік, а за ним і швидкоплинне літо. І ось настав час зробити черговий крок у дивовижний світ географії. Ви не новачки у цьому світі. Адже позаду залишилися курси «Загальна географія» та «Географія материків і океанів». Спочатку наша Земля постала перед вами наче одягнена у різноманітне вбрання - окремі природні оболонки. Ви дізналися про непросте і цікаве «життя» кожної з оболонок, про те, наскільки складними є взаємозв’язки між ними. І тепер ви цілком усвідомлюєте роль людини в цих зв’язках і ті бажані й неочікувані зміни, які людина несе в природу.
Доповнити і поглибити ваші географічні знання, озброїти вас новими фактами та збагатити новими враженнями допоміг курс «Географія материків і океанів».
На тлі екзотичних куточків планети природа довкола нас багатьом здається малоцікавою. Адже все таке знайоме! Принаймні так здається. Тим часом природа рідної країни це також цілий світ, величезний, багатющий, незбагненно мінливий і надзвичайно цікавий. І щоб зрозуміти це, потрібно вміти не лише дивитися, а й бачити. У цьому вам і допоможе курс «Фізична географія України».

 

pdf.png pick_fizichna_geografiya_ukraini_8_pestushko_p HOT
Дата 24.09.2013 08:39:00 Размер файла 26 MB Завантажити 412

Схожі матеріали (за тегом)