Біологія

7 клас Перегляди: 5449
Купити
Біологія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Довкілля-К"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Цей підручник відкриє для вас двері у світ біології - найнеобхіднішої людям науки про життя.
Користуватися підручником вам буде зручно, оскільки він багато в чому зберігає наступність із підручником «Природо­знавство». Наприкінці кожного параграфа є висновки. Порівнюйте їх із власними висновками, які зробите, вивчивши текст параграфа.
Запитання для перевірки знань та колективної роботи над вивченим допоможуть вам обміркувати матеріал підручника та обґрунтувати власні думки. Робіть у зошитах малюнки, схеми.
Лабораторні та практичні роботи виконуйте відповідно до вказівок у підручнику.
Не пропускайте рубрику «Для допитливих». Можливо, та чи інша ідея цієї рубрики вкаже шлях до вашої майбутньої професії. Оберіть собі тему проекту, над якою можна працювати групою. Зверніть увагу на складання структурно-логічних схем під час узагальнення знань із теми чи розділу. Цю роботу можна виконати в групах, ілюструвати малюнками. Структурно- логічні схеми є фрагментом образу природи, який ви зможете конструювати, об’єднуючи знання з біології, фізики, хімії, географії на основі загальних закономірностей природи.
На уроках серед природи виконуйте всі завдання, звертайте увагу на об’єкти, явища навколо вас.
Знайомлячись із думками та життям відомих учених, замисліться, як особисто ви, використовуючи знання з біології, можете стати учасниками охорони довкілля.

 

pdf.png pick_biologia_7_ilchenko.pdf
Дата 21.09.2013 23:45:00 Размер файла 9 MB Завантажити 23

Схожі матеріали (за тегом)