Історія середніх віків

7 клас Перегляди: 5137
Купити
Історія Середніх віків. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: Генеза
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Відтоді як існує людство, існує й інтерес до минуло­го - до історії.
Історія не просто розповідає про давні часи. Вона є постійною зміною поколінь, які здійснюють свій внесок у розвиток господарства, суспільства, культури. Перед кож­ним новим поколінням незмінно постають запитання: яке місце в історії посідає саме воно? У чому сенс його існування? Зрозуміти себе і свій час можна лише усві­домивши власний зв’язок із попередниками, з’ясувавши, якою була людина в минулому, що вона залишила своїм нащадкам.
Від Середньовіччя нас відділяє понад п’ятсот років, проте саме в ту далеку епоху були закладені основи су­часного світу.
Познайомитись і пізнати дивовижний світ Серед­ньовіччя вам допоможе цей підручник. У ньому, поряд з викладенням основного історичного матеріалу, ви знай­дете тексти середньовічних документів, які донесли до нас подих і колорит минулого. Рядки документів дозво­лять подивитися на Середньовіччя очима його сучасників і через їхні свідоцтва краще зрозуміти тогочасне життя. Важливо пам’ятати, що кожне джерело - результат праці конкретної людини, з її власним сприйняттям усього, що відбувалося. Тому вивчати середньовічні тексти треба дуже уважно і критично. Необхідно враховувати, хто, за яких обставин і з якою метою їх писав.
Чимало можуть розповісти також ілюстрації - малюн­ки та мініатюри з середньовічних рукописів, фотографії історичних пам’яток. Уважно роздивляйтеся їх і це сприятиме появі більш яскравого уявлення про Середньо­віччя. Введені в основний текст «Подробиці» розширять знання про ту чи іншу історичну особу, дозволять дізна­тися більше цікавого про окремі історичні події.

 

pdf.png pick_istoriya_serednix_vikiv_7_padalyak_p.pdf
Дата 22.09.2013 00:02:00 Размер файла 22 MB Завантажити 60

Схожі матеріали (за тегом)