Українська література

7 клас Перегляди: 6900
Купити
Українська література. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 352
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Ось і закінчилися літні канікули. Ви засмагли, подо­рослішали й уже маєте повне право називатися не дітьми, а підлітками. Це слово утворилося від прийменника «під» та іменника «літа», тобто «роки», й означає хлопців і дівчат від 12 до 16 років - перехідного віку від дитинства до юнацтва. Але водночас слово «підліток» асоціюється з дієсловом «літа­ти» . Справді, це такий час, коли людина літає не тільки вві сні, а й у мріях.

У ваших руках підручник «Українська література» для сьомого класу. В ньому зібрано твори, доступні вашому вікові, цікаві й захопливі, але вже зі значно складнішими завдання­ми, ніж у шостому класі. Щоб полегшити роботу з книжкою, до завдань подано певні позначки, які допомагатимуть вам зо­середити свою увагу на найважливішому. Тому спочатку навчіться користуватися підручником, «розшифруйте» для се­бе символічні позначення, погортайте сторінки, прискіпливо розгляньте ілюстрації.

Підручник розраховано на учнів із різним рівнем підготов­ки, різними уподобаннями. Спробуйте дати відповіді на запи­тання певної групи й визначте, з якими з них вам працювати найцікавіше, а які запитання викликають труднощі.

Читаючи художні тексти, обов’язково звертайте увагу на виноски, адже вони тлумачать малозрозумілі слова, які письменник вжив у художньому тексті, опрацьовуйте літера­турознавчі статті, що пояснюють не відомі вам поняття.

У кінці підручника є літературознавчий словничок. І в кла­сі, й удома під час підготовки домашніх завдань користуйтеся ним і незабаром переконаєтесь, що ваші знання стали глибши­ми, ґрунтовнішими.

Бажаємо вам успіхів і цікавих відкриттів протягом усього навчального року.

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_7_slonyovska_p2.pdf HOT
Дата 22.09.2013 00:11:00 Размер файла 10 MB Завантажити 164

Схожі матеріали (за тегом)