Музичне мистецтво

7 клас Перегляди: 3575
Купити
Музичне мистецтво. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Оберіг"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

У минулому навчальному році завдяки спілкуванню з музикою для тебе відкрилися нові безкраї обрії музичного мистецтва. Тема «Музика і духовний світ людини», сподіваємося, викликала в тебе бажання замислитися над таємницями творчості, над могутньою силою впливу музики на людину, над її роллю в нашому житті. Безмежні можливості музики — найбільш емоційного з усіх видів мистецтва — ти будеш відчувати й надалі.

Своєю емоційною суттю музика активізує образне мис лення. Музичний образ виникає в нашій уяві на підґрунті асоціацій, які викликає музика. Це можуть бути життєві зв'язки з особистими спогадами про пережите, думки, почуття, подробиці, порівняння тощо. У кожної людини вони свої, але існує й загальний напрям — задум митця.

Осягнути музичний образ твору — означає зрозуміти його суть, зміст, задум, а також визначити характер взаємодії різних музичних образів у складних інструментальних та вокальних творах. Саме на це спрямоване вивчення музичного мистецтва у цьому навчальному році. Творчий процес продовжується і в кожному слухачеві завдяки роботі уяви, думок та почуттів.

«Палітра музичних образів» — так звучить загальна тема уроків, що висвітлює різні грані складного процесу створення музичного образу.

 

pdf.png pick_muzichne_mistetstvo_7_makarenko.pdf
Дата 21.07.2014 11:43:00 Размер файла 9 MB Завантажити 39

Схожі матеріали (за тегом)