Основи здоров'я

7 клас Перегляди: 3469
Купити
Основи здоров'я. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

У 7-му класі ти продовжиш вивчати основи здоров’я. Мета цього предмета — допомогти тобі стати самостійнішим, дорослішим і впевненішим у власних силах, а також винахідливим і вправним у ситуаціях, які загрожують твоєму життю і здоров’ю.

На уроках здоров’я ти маєш унікальний шанс — запрограмувати своє майбутнє на успіх. Адже в наш час недостатньо бути лише хорошим фахівцем. Треба набути багатьох навичок: уміти продемонструвати гідність і самоконтроль, високі моральні якості, здатність долати труднощі, уміння спілкуватися, мотивувати і переконувати, працювати в команді й досягати успіху.

Один із твоїх ровесників написав у своєму листі: «В майбутньому я мрію стати президентом фірми, яку створю сам. Уже зараз докладаю зусиль для досягнення своєї мети — стараюся добре вчитись у школі, освоїти комп’ютер, багато читаю. А на уроках здоров’я — дуже цікавих, з хорошим учителем — я зрозумів, що треба навчитись спілкуватися з людьми, моїми майбутніми колегами, клієнтами, адміністрацією. І головне — пам’ятати «золоте правило»: «Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе».

Ці важливі уміння знадобляться не лише у роботі, а й в особистому житті. Толерантність, здатність до співчуття, уміння домовлятися, уникати непорозумінь і конструктивно розв’язувати конфлікти допоможуть тобі підтримувати добрі стосунки з батьками, друзями, оточенням, у майбутньому — зі своїми дітьми. А навички критичного мислення, уміння відмовлятися від того, що небезпечно, вбережуть твоє життя від найбільших загроз сучасності.

Можливо, коли ти читаєш ці рядки, десь далеко чи зовсім поряд твій ровесник уперше пробує наркотик. Бездумно, безоглядно, мовляв, лише раз, для забави. А невдовзі посивіє від розпачу його мати, бо вже нічим не зможе зарадити своїй дитині.

Людині, на жаль, не дано знати своє майбутнє, щоб благополучно оминути всі небезпеки. Але вона завжди має вибір: вести здоровий спосіб життя чи занапастити його наркотиками, алкоголем, нікотином; увесь час тремтіти від страху чи наполегливо гартувати волю, набувати відповідних знань і вмінь, щоб з гідністю долати життєві труднощі. Усі, хто працював над цим підручником, сподіваються, що ти зробиш правильний вибір.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_7_vorontsova.pdf
Дата 15.07.2014 11:17:00 Размер файла 20 MB Завантажити 38

Схожі матеріали (за тегом)