Основи споживчих знань

7 клас Перегляди: 1361
Купити
Основи споживчих знань. Обираємо культуру здорового споживання. Посібник серії "Шкільна бібліотека" для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 144
• Формат файлу: pdf

 

Ти знаєш, що ти — людина?
Ти знаєш про це чи ні?

Відомі рядки вірша Василя Симоненка спрямовані до кожного з минулого у прийдешнє. І до вас, семикласники, теж. Адже від вашого вибору, ваших дій залежить якість життя.

Головною рисою сучасної цивілізації є масове споживацтво, яке має згубні наслідки для здоров’я людини та збереження природи. Щоб зменшити ці небезпечні процеси, ми створили посібник «Основи споживчих знань. Обираємо культуру здорового споживання». У ньому ви ознайомитеся із цікавими фактами про виникнення споживчих рухів, про вичерпність доступних на сьогодні ресурсів; зумієте зобразити портрет сучасного споживача; пізнаєте, які існують джерела необхідної для споживача інформації; дізнаєтеся про «шкідливу» чистоту, про критерії вибору харчових продуктів; приєднаєтеся до культури zero waste; осилите правовий портфель споживача тощо.

У рубриках «Мініпрактикум», «Батл розумників», «Експрес-лабораторія», «Банк ідей» та «Кулінарний конструктор» розміщено ряд ситуаційних та практичних завдань, вправляння в яких розвиватимуть у вас екологічну свідомість, спонукають відмовлятися від культури споживацтва, формуватимуть уміння обирати корисні товари для себе і довкілля та якісні продукти для приготування страв і напоїв, які лежать в основі раціонального харчування та здорового способу життя. Страви і напої, рецепти яких запропоновані вам у рубриці «Кулінарний конструктор», прості у приготуванні й популярні серед молоді. Тож, за бажанням, приготуйте їх удома, почастуйте ними рідних і близьких.

Реальність починається з вас! Ми допоможемо вам сформувати екологічну свідомість, щоб ви зуміли стати споживачем, який сформує оптимальні взаємовідносини людини з довкіллям.

 

pdf.png pick_osnovi_spozhivcih_znan_7_krihovets.pdf
Дата 28.12.2020 19:13:31 Размер файла 2 MB Завантажити 47

Схожі матеріали (за тегом)