Język polski

7 клас Перегляди: 5174
Купити
Польська мова (3-й рік навчання). Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники та семикласниці!

 

Знайомство з мовою, літературою та культурою нашого найближчого сусіда ми розпочали з тобою у 5 класі. Сподіваємося, ти зумів успішно продовжити вивчення польської мови та розширити й поглибити свої знання.

Ми подбали про те, щоб третій рік навчання був цікавим і корисним. Викладене в цьому підручнику е логічним продовженням граматичного матеріалу, який вивчався в попередніх класах. Його особливістю е зосередженість на комунікативних аспектах вивчення польської мови як іноземної, що відповідає сучасним світовим підходам і вимогам. Це полегшить процес навчання, а засвоєння граматичних особливостей буде доповненням до лексико-комунікативного блоку. Підручник допоможе правильно вживати мовні конструкції, які відрізняються у польській та українській мовах.

Щоб урізноманітнити навчальний матеріал, зробити його більш цікавим і пізнавальним, ми намагалися на історичному тлі показати близькість польської та української культур, представити багатство й красу польської мови.

Бажаємо, щоб твої знання з нашою допомогою поглиблювалися і були корисними не лише в навчанні, а й у повсякденному житті!

 

pdf.png pick_polska_mova_7_bilenka2.pdf HOT
Дата 02.09.2020 19:34:06 Размер файла 6 MB Завантажити 462

Схожі матеріали (за тегом)