Фізика

7 клас Перегляди: 1015
Купити
Фізика. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Цього навчального року починається ваша подорож світом нової для вас науки — фізики. Ви будете спостерігати явища природи, проводити справжні наукові експерименти й на кожному уроці робити власні маленькі відкриття.

Вам зустрінуться не тільки добре відомі з курсу природознавства поняття: «фізичне тіло», «речовина.», «атоми», «молекули», «дифузія», «механічний рух»,— а й багато нових.

Жодна справжня подорож не буває легкою, але ж скільки нового ви дізнаєтеся про світ навколо! А підручник, який ви тримаєте в руках, стане для вас надійним помічником.

Будьте уважними й наполегливими, вивчаючи зміст кожного параграфа, і тоді ви зможете зрозуміти суть викладеного матеріалу та застосувати здобуті знання в повсякденному житті.

Зверніть увагу на те, що параграфи завершуються рубриками: «Підбиваємо підсумки», «Контрольні запитання», «Вправа». Для чого вони потрібні і як з ними краще працювати?

У рубриці «Підбиваємо підсумки» подано відомості про основні поняття та явища, з якими ви ознайомилися в параграфі. Отже, ви маєте можливість іще раз звернути увагу на головне.

«Контрольні запитання» допоможуть з’ясувати, чи зрозуміли ви вивчений матеріал. Якщо ви зможете відповісти на кожне запитання, то все гаразд, якщо ж ні, знову зверніться до тексту параграфа.
Рубрика «Вправа» зробить вашу подорож у дивовижний світ фізики ще цікавішою, адже ви зможете застосувати отримані знання на практиці. Завдання цієї рубрики диференційовані за рівнями складності — від доволі простих, що потребують лише уважності, до творчих, розв’язуючи які слід виявити кмітливість і наполегливість. Номер кожного завдання має відповідний колір (у порядку підвищення складності: синій, зелений, оранжевий, червоний, фіолетовий).

Серед завдань є такі, що слугують для повторення матеріалу, який ви вже вивчали в курсах природознавства, математики або на попередніх уроках фізики.

А от ті, хто не звик зупинятися на досягнутому, знайдуть багато корисного в матеріалах, позначених «#».

Безумовно, цікавою і корисною буде для вас інтернет-підтримка, де подано відеоролики, що демонструють етапи проведення лабораторних робіт, показують у дії той чи інший фізичний дослід або процес; тренувальні тестові завдання з комп’ютерною перевіркою.Безумовно, цікавою і корисною буде для вас інтернет-підтримка, де подано відеоролики, що демонструють етапи проведення лабораторних робіт, показують у дії той чи інший фізичний дослід або процес; тренувальні тестові завдання з комп’ютерною перевіркою.

Фізика — наука насамперед експериментальна, тому в підручнику на вас очікують експериментальні завдання та лабораторні роботи. Обов’язково виконуйте їх — і ви будете краще розуміти фізику. Радимо опрацьовувати завдання «із зірочкою». Це допоможе вам навчитися подавати результати експериментів так, як це роблять справжні вчені. Перед цим слід ознайомитися з відповідним матеріалом у § 5.

Матеріали, запропоновані наприкінці кожного розділу в рубриках «Підбиваємо підсумки розділу» і «Завдання для самоперевірки», допоможуть систематизувати отримані знання, будуть корисними під час повторення вивченого та в ході підготовки до контрольних робіт.

У разі роботи над навчальними проектами радимо уважно ознайомитися з деякими порадами щодо їх створення і презентації, поданими наприкінці підручника.

Для тих, хто хоче більше дізнатися про розвиток фізичної науки й техніки в Україні та світі, знайдеться чимало цікавого й корисного в рубриках «Фізика і техніка в Україні» і «Енциклопедична сторінка».

Зверніть увагу на те, що в підручнику використані позначки, які допоможуть вам орієнтуватися в поданому матеріалі:

Підбиваємо підсумки
Завдання на повторення
Контрольні запитання
Експериментальне завдання
Інтернет-підтримка

Цікавої подорожі світом фізики, нехай вам щастить!

 

pdf.png pick_fizika_7_baryahtar2.pdf
Дата 01.09.2020 18:27:30 Размер файла 9 MB Завантажити 27

Схожі матеріали (за тегом)