Deutsch

7 клас Перегляди: 901
Купити
Німецька мова. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти. (7-й рік навчання)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Вітаємо вас із початком нового навчального року й бажаємо успіхів у навчанні! Цього року ви продовжите вивчення німецької мови за підручником «Deutsch lernen ist super!». Цей підручник стане вам добрим помічником у подоланні труднощів на шляху опанування німецької мови. Головні герої Тіна й Макс будуть і цього року супроводжувати вас у подорожі до Німеччини, під час якої ви дізнаєтеся багато нових фактів про цю країну.

Ви ознайомитеся зі шкільним життям однолітків у німецько-мовних країнах, насамперед у Німеччині, дізнаєтеся про сімейні традиції, вподобання німецької молоді в галузях кіномистецтва, театру, спорту тощо. Ви навчитеся також розповідати про себе, свою родину й своїх товаришів, про захоплення українських підлітків, зможете з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину.

Сподіваємося, що вам сподобається цей підручник і здадуться цікавими його завдання. Він містить багато ігор, загадок, віршів, пісень і пропозицій для проектної роботи. На сайті видавництва ви знайдете додаткові завдання, що допоможуть вам розширити свій словниковий запас, потренуватися в читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ви значно покращите знання німецької й розширите свої горизонти.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_7_sotnikova5.pdf
Дата 30.08.2020 12:04:12 Размер файла 7 MB Завантажити 7

Схожі матеріали (за тегом)