Deutsch

7 клас Перегляди: 1464
Купити
Німецька мова. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти. (3-й рік навчання)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Цього року ви продовжите знайомство з німецькою мовою, з людьми, які нею говорять, з життям і традиціями німецькомовних країн. Ви дізнаєтеся, як живуть ваші однолітки в Німеччині, чим вони захоплюються й про що мріють. В свою чергу ви навчитеся розповідати про своїх друзів і рідних, про своє шкільне життя, про своє житло й місце проживання, про свої вподобання тощо. Ви вивчатимете багато інших цікавих тем і зможете поспілкуватися одне з одним про заняття спортом, кулінарні звички та покупки, свята і традиції, природу та довкілля.

У цьому підручнику ви не тільки зустрінете вже відомих вам персонажів, а й познайомитеся з новими людьми, містами, традиціями й звичаями німецького народу. Використовуючи матеріал уроків, ви зможете порівняти різні сфери життя в Німеччині та Україні й збагатити себе новими знаннями.

Як і попередні видання, цей підручник є складовою частиною комплекту, до якого входять також робочий і тестовий зошити, книга для читання й аудіозаписи. В кінці підручника подаються тексти записаних на аудіодиску вправ, які ви зможете використовувати, щоб краще розуміти німецьку мову на слух. В опрацюванні граматичного матеріалу вам допоможуть таблиці й приклади в уроках, а також граматичний довідник. В роботі з текстами та лексикою уроків в пригоді стане німецько-український словник, що знаходиться в кінці підручника.

Окрім того, на сайті видавництва ви знайдете додаткові інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити словниковий запас, потренуватися в читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Сподіваюся, що підручник допоможе вам зробити подорож до різнобарвного світу німецької мови цікавою та веселою й, опанувавши німецьку, ви знайдете нових друзів і розширите коло своїх інтересів. Бажаю успіхів на шляху вивчення німецької мови!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_7_sotnikova4.pdf
Дата 30.08.2020 12:03:20 Размер файла 8 MB Завантажити 83

Схожі матеріали (за тегом)