Українська мова

7 клас Перегляди: 3676
Купити
Українська мова. Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі семикласники і семикласниці!

 

Українська мова — мова Української Держави, важливий чинник самобутності нашого народу. Мова формує наш розум і духовність. «Стільки поколінь до тебе плекали цю мову, стільки скарбу духовного вклали в рідне слово!» — писав поет Станіслав Тельнюк. Мова — не лише спосіб спілкування, це форма нашої культури.

Здобуваючи знання, ви переживатимете інтелектуальні почуття: здивування, цікавість, допитливість, здогад, сумнів, упевненість. Спілкуючись із людьми, відчуватимете задоволення, симпатію, радість, вдячність. Розбиратися в почуттях, називати їх, керувати ними теж навчатиме вас цей підручник.

На наших очах у житті людства відбуваються значні зміни. Об'єднане мережею І нтернет суспільство швидко змінює засоби передавання інформації, а відтак і систему освіти. Необхідно вміти опрацьовувати інформацію: добирати, систематизувати, відтворювати та створювати. Цей підручник допоможе вам здобути вміння, необхідні для створення українського інформаційного середовища, що важливо для успішного розвитку нашої держави.

Хай уроки рідної мови стануть для вас сходинками до майбутніх успіхів, до самоствердження через знання мови та вміння спілкуватися.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_7_glazova2.pdf
Дата 26.08.2020 09:15:04 Размер файла 7 MB Завантажити 69

Схожі матеріали (за тегом)