Рідна мова

7 клас Перегляди: 7542
Купити
Рідна мова. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Сучасне людство стоїть на порозі змін. Ось-ось, об'єднане мережею Інтернету, воно принципово змінить засоби передавання інформації, а відтак і систему освіти. Головним у навчанні стане вміння саморозвиватися, самовдосконалюватися протягом усього життя. Цей підручник допоможе вам цього навчитися. Він формуватиме у вас власний і оригінальний стиль мислення, навчатиме наполегливості й самостійності в здобутті знань.

Кожен із нас мас потаємну мрію. Але в усіх людей є й спільні бажання та прагнення. Усі мріють досягти порозуміння одне з одним, із навколишнім світом.

Підручник укладено так, щоб дати вам відчуття того, що всі ми живемо в єдиному, гармонійному, прекрасному світі. Серцем цього світу для кожного українця є країна Україна.

Підручник відтворює образ України - стародавньої й вічно юної, цікавої розмаїтістю своїх регіонів, та все ж єдиної, соборної і тим ще більше прекрасної.

Усі ми - діти України. Плекаючи історичну пам'ять, ми мріємо про майбутнє. Захоплення Україною допоможе вивчати рідну мову, без досконалого володіння якою ми не зможемо здійснити своїх мрій.

Хай уроки рідної мови стануть для вас сходинками до майбутніх успіхів, до самоствердження через опанування міцних знань мови та вміння спілкуватися нею. У цьому підручник буде вам надійною підмогою.

 

pdf.png pick_ridna_mova_7_glazova.pdf
Дата 22.09.2013 00:05:00 Размер файла 12 MB Завантажити 92

Схожі матеріали (за тегом)