Біологія

7 клас Перегляди: 719
Купити
Біологія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі школярі!

 

У сьомому класі ви продовжите вивчення однієї в головних природничих наук — біології. Допоможе вам цей підручник.

Основний текст цього підручника традиційно містить відповіді на ваші запитання, тому ви є його співавторами.

Матеріал підручника поділено на чотири теми. Кожна тема розділена на параграфи. Яка інформація міститься в параграфі, ви зрозумієте з його назви та короткої анотації. Далі ми наводимо ваші запитання, відповіді на які містить параграф. 

За ними йде основний текст і малюнки, що його пояснюють. Жирним шрифтом у тексті виділені підзаголовки і терміни, які запам'ятовувати не обов’язково. Курсивом виділені терміни, які зустрічаються вперше, але пояснюються пізніше, а також назви тварин. Терміни та поняття, які потрібно засвоїти, виділені у тексті жирним курсивом. Вони також містяться в кінці параграфа в рубриці ТЕРМІНИ І ПОНЯТТЯ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗАСВОЇТИ та у термінологічному покажчику наприкінці підручника. Кожний параграф завершується рубрикою ВИСНОВКИ — стислими основними положеннями, які розглянуті в даному параграфі.

Перевірити засвоєння основного матеріалу параграфа ви зможете, відповівши на КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ, розміщені після висновків. Відповіді на ці запитання є безпосередньо в тексті параграфа. Обов’язково спробуйте вирішити ЗАВДАННЯ. Зауважимо, що прямих відповідей на них в тексті немає — їх вирішення потребує як знання матеріалу параграфа, так і певного його обмірковування, усвідомлення, часом — із залученням вже раніше вивченого матеріалу. Чимало параграфів містить розділ ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ. Він є додатковим, і стосується тих ваших запитань, відповіді на які нам здаються цікавими й пізнавальними, хоча й не завжди простими.

ПРАКТИЧНІ РОБОТИ та ЛАБОРАТОРНІ РОБОТИ наведені після відповідних параграфів, допоможуть вам навчитися застосовувати набуті знання на практиці й проводити свої перші біологічні лабораторні дослідження. Завершується кожна тема узагальнюючім розділом ПІДІБ'ЄМО ПІДСУМКИ, який допоможе об'єднати зміст усіх параграфів цієї теми у єдине ціле. Якщо тема засвоєна, то ваші знання перетворяться на вміння діяти. Визначити, чи це дійсно так, вам допоможе заключний розділ кожної теми: ЗНАЮ - ВМІЮ.

 

pdf.png pick_biologiya_7_kostikov.pdf
Дата 02.05.2020 16:09:50 Размер файла 23 MB Завантажити 2

Схожі матеріали (за тегом)