Зарубіжна література

7 клас Перегляди: 6264
Купити
Зарубіжна література. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Схід-Продукт"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Закінчилося літо, і ти знову сидиш за шкільною партою. Перед тобою — підручник із зарубіжної літератури. Це не новий для тебе предмет. Тобі знайомі деякі твори світових майстрів слова за програмою п'ятого й шостого класів.

Цього разу ми підготували для тебе приємну можливість долучитися до творчості інших великих митців. Ми спробуємо навчити тебе пробуджувати власну уяву і творити світ навколо себе. Але тільки спробуємо — бо все залежить від тебе, від твого прагнення бути не просто споживачем (читачем) того, що розповідають інші, досвідчені творці. Ти — Людина, отож Творець власного життя, маленький Митець.

Читаючи художній твір, відшукуючи в розмаїтті опублікованих книжок свого автора, ти складаєш докупи маленькі цеглинки, з яких вибудовується твій характер, твоя особистість. І чим більше ти читаєш (не тільки програмових творів, а й інших авторів, інші тексти), тим швидше дорослішаєш, краще розумієш і світ, і себе. Отож душа твоя розправляє крила, пробуджується до життя — ти зростаєш духовно. Адже людина — це не тільки тіло. Це й душа. Саме вона прагне добра, краси. Вона співчуває, прагне допомогти тому, хто потрапив у біду, вона плаче і сміється. Душа потребує слова. Слова справжнього, глибокого, щирого, красивого, витонченого...

Література — мистецтво слова. Як воно зародилося, можна тільки здогадуватися. Але спробуймо уявити собі таку ситуацію, що відбувається в прадавні часи.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_7_fesenko.pdf
Дата 22.09.2013 00:26:00 Размер файла 13 MB Завантажити 53

Схожі матеріали (за тегом)