Географія

Опубліковано в 7 клас   |   Переглянуто 2882 разів
Оцініть підручник!
(2 голосів)
| Купити
Географія
Географія материків і океанів. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

У попередні роки ви ознайомилися з особливостями географії рідного краю та загальною географією. Розглянули Землю як планету, її оболонки, навчилися працювати з глобусом, планами місцевості й окремими географічними картами. Та це лише перші кроки до пізнання захоплюючої науки географії.

Курс "Географія материків і океанів", який ви вивчатимете в 7 класі, розкриє перед нами загальні природні закономірності земної поверхні. Ви зрозумієте, що всі процеси і явища, що відбуваються у межах географічної оболонки, тісно пов’язані між собою. Вивчаючи материки й океани Землі, дізнаєтеся про історію їх відкриття, дослідження, особливості природи. Переконаєтеся, що географія це - найдивовижніша реальність і водночас найреалістичніша фантастика. Хотілося б, щоб після вивчення географії материків і океанів ви зрозуміли, що Земля — наш спільний дім і його треба берегти.

На жаль, господарська діяльність людини, особливо за останній період негативно впливає на природу нашої планети. Це призводить до виникнення і загострення проблем, пов’язаних із забрудненням навколишнього середовища. Не слід забувати, що наша планета дуже вразлива, неначе жива істота. Вона потребує бережного ставлення до себе, любові й тепла. З кожним роком районів із незайманою природою стає все менше, а натомість розширюються території екологічної кризи та катастроф. Отже, найважливішим завданням нині є збереження рівноваги в природі, без чого виникає небезпека існуванню самого людства. І це насамперед залежатиме від вас — майбутнього покоління. Зокрема від ваших грунтовних знань і переконань у нагальній необхідності розв’язання суперечностей між господарською діяльністю людини й охороною природи.

Сподіваємося, що цей підручник буде для вас своєрідним дороговказом і допоможе здобути глибокі й системні знання з географії материків і океанів.

 

pick_geografiya_7_kobernik.pdf
Дата 21.09.2013 23:57:00 Размер файла 25 MB Завантажити 38

Схожі матеріали (за тегом)

География
География
Географія
Географія
Географія
Географія
Географія
Географія
Українська мова та читання (частина 2)
Українська мова та читання (частина 2)
Українська мова та читання (частина 1)
Українська мова та читання (частина 1)
Географія
Географія
Географія
Географія
Földrajz
Földrajz
Geografia
Geografia
Географія
Географія
Географія
Географія