Рідна мова

7 клас Перегляди: 6290
Купити
Рідна мова. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У сьомому класі ви продовжуватимете вивчати морфологію. Докладно ознайомитесь із однією з основних самостійних частин мови, другою після іменника за вживанням, — дієсловом, а також із його особливими формами — дієприкметником та дієприслівником, поглибите свої знання про прислівник і службові частини мови, більше дізнаєтеся про вигук, його роль у мові й мовленні.

Розміщення теоретичного матеріалу дає змогу свідомо засвоювати знання, є зручним також для повторення й узагальнення. Тож користуйтеся підручником уміло.

- Перш ніж виконувати завдання до вправи, знайдіть напри кінці параграфа відповідне правило, прочитайте і запам’ятайте його.

- Аналізуючи мовний матеріал, спирайтеся на схеми, таблиці, алгоритми.

- Звертайте увагу на незнайомі слова. Деякі з них пояснюються в довідках до вправи і в тлумачному словнику наприкінці підручника, а Запам’ятовуйте правопис слів у рамках, о Коли тему буде вивчено, перегляньте всі правила ще раз, подумайте і дайте відповіді на подані запитання.

- Щоб підготуватися до тематичної атестації, попрацюйте з рівневими запитаннями і завданнями наприкінці розділу.

Виконуючи завдання різного рівня складності, працюючи парами і всім класом, вправляючись у лінгвістичних іграх, ви переконаєтеся, що знання мови — запорука творчих здобутків, успішного спілкування та суспільної активності.

Вивчаючи рідну мову, ви опановуєте могутнє знаряддя людської думки, самовдосконалюєтесь як особистості.

 

pdf.png pick_ridna_mova_7_pentilyuk.pdf
Дата 22.09.2013 00:05:00 Размер файла 8 MB Завантажити 87

Схожі матеріали (за тегом)