Français

7 клас Перегляди: 1809
Купити
Французька мова (3-й рік навчання). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ти продовжуєш вивчати французьку мову. Впевнені, ти знаєш, що французька мова є другою мовою за кількістю тих, хто її вивчає. Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури. Знання французької мови відкриває доступ до оригінальних версій творів французької та франкомовної літератури, а також до кінофільмів та пісень. Французька мова є мовою Віктора Гюго, Мольєра, Антуана де Сент-Екзюпері, Жана де Лафонтена, Стендаля, твори яких ти вивчав чи вивчатимеш у курсі зарубіжної літератури.

Протягом цього навчального року ти будеш спілкуватися французькою мовою, читати різноманітні тексти, писати листи та виконувати письмові завдання, слухати і розуміти мовлення тих ліодей, які розмовляють французькою.

У час, коли інтернет є майже в будь-якій точці світу, кордони національностей стрімко розмиваються. Завдяки цікавим завданням ти зможеш спілкуватися з ким захочеш.

З якого боку не поглянь, а вивчення іноземних мов має одні переваги. Навіть якщо ти справжній патріот і не збираєшся залишати свою країну, вивчення Іноземної мови — це спосіб розширити свій кругозір, дізнатися щось нове про інші країни і про спосіб життя інших людей. Вивчаючи іноземну мову, ти краще пізнаєш рідну, а знайомлячись із зарубіжними країнами, краще пізнаєш і свою.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_frantsuzska_mova_7_chumak.pdf
Дата 12.05.2019 20:30:29 Размер файла 14 MB Завантажити 68

Схожі матеріали (за тегом)