Географія

7 клас Перегляди: 6425
Купити
Географія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У 7 класі ви продовжите вивчати географію. Ви дізнаєтеся про особливості природи материків: який мають рельєф, де клімат посушливий, а де — вологий, чому утворилися великі пустелі й непрохідні ліси. Не менш цікавими є й океани — з їх глибоководними жолобами і підводними вулканами, рухом води і температурними аномаліями, дивовижними мешканнями підводного світу. Ви також дістанете уявлення про народи, які населяють континенти, особливості їхньої культури та господарства. Загалом вивчення материків і океанів надасть можливість не тільки уявляти той чи інший куточок світу, а й розуміти, що доля всієї планети залежить від діяльності людей, від поведінки кожною з нас.

Водночас, ви поглибите знання про закономірності розвитку оболонок-сфер Землі, з якими ознайомилися у 6 класі. Більше дізнаєтеся про мандрівників, чиї подорожі й відкриття забезпечили географічне пізнання суходолу і водних просторів. Працюючи з геоірафічними картами, ви розвиватимете вміння орієнтуватися у просторі.

Ці знання і навички в майбутньому допомагатимуть вам розуміти поточні події у світі, свідомо користуватися різноманітною інформацією, а головне — вберегти нашу планету.

 

pdf.png pick_geografiya_7_boyko2.pdf HOT
Дата 09.05.2018 14:33:00 Размер файла 25 MB Завантажити 342

Схожі матеріали (за тегом)