Географія

7 клас Перегляди: 3808
Купити
Географія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

У попередніх класах ви ознайомилися з особливостями географії рідного краю та загальною географією. Розглянули Землю як планету, її оболонки, навчилися працювати з глобусом, планами місцевості й окремими географічними картами. Це були перші кроки на шляху пізнання однієї з найцікавіших наук — географії.

Курс «Материки та океани» дасть вам уявлення про загальні природні закономірності земної поверхні. Ви зрозумієте, що всі процеси та явища, які відбуваються в межах географічної оболонки, тісно пов’язані між собою. Вивчаючи материки та океани Землі, ви дізнаєтеся про історію їх відкриття й дослідження, а також про особливості природи кожного з них. Переконаєтеся, що географія — це дивовижна реальність і водночас реалістична фантастика. Ви усвідомите: Земля — наш спільний дім і його треба берегти.

На жаль, господарська діяльність людини негативно впливає на природу планети. Це призводить до виникнення й загострення проблем, пов’язаних із забрудненням навколишнього середовища. Наша Земля дуже вразлива, неначе жива істота. Вона потребує дбайливого ставлення до себе. З кожним роком стає дедалі менше територій із незайманою природою, натомість розширюються райони екологічної кризи та катастроф.

Нині найважливішим завданням є збереження рівноваги в природі. І це значною мірою залежатиме від вас — майбутнього покоління. Насамперед від ваших ґрунтовних знань і усвідомлення необхідності якнайшвидшого усунення суперечностей між господарською діяльністю людини й охороною природи.

А тепер ознайомтеся з порадами, як краще працювати з підручником.

Підручник складається із вступу та шести розділів. Перед кожним розділом у рубриці «Анонсування теми» подається загальна інформація, про що саме в ньому йдеться, які знання ви набудете та якими вміннями оволодієте.

Перед текстом кожного параграфа в рубриці «Пригадайте» уміщено запитання, на які треба відповісти, спираючись на знання, набуті в попередніх класах.

 

pdf.png pick_geografiya_7_kobernik2.pdf HOT
Дата 19.04.2018 22:39:00 Размер файла 22 MB Завантажити 292

Схожі матеріали (за тегом)