Основи здоров'я

7 клас Перегляди: 7031
Купити
Основи здоров'я. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

У 7-му класі ви продовжите вивчати основи здоров'я. Мета цього предмета — допомогти тобі стати самостійнішим, дорослішим і впевненішим у власних силах, а також винахідливим і вправним у ситуаціях, які загрожують твоєму життю і здоров'ю.

На уроках здоров'я ви маєте унікальний шанс — налаштувати своє майбутнє на успіх. Адже в наш час недостатньо бути лише хорошим фахівцем. Треба набути багатьох умінь і навичок: продемонструвати гідність і самоконтроль, високі моральні якості, здатність долати труднощі, уміння спілкуватися, мотивувати і переконувати, працювати в команді й досягати успіху.

Один ія ваших ровесників написав у своєму листі: «У майбутньому я мрію стати президентом фірми, яку створю сам. Уже зараз докладаю зусиль для досягнення своєї мети — стараюся добре вчитись у школі, освоїти комп'ютер, багато питаю. А на уроках здоров'я — дуже цікавих, з хорошим учителем — я зрозумів, що треба навчитись спілкуватися з людьми, моїми майбутніми колегами, клієнтами, адміністрацією. І головне — пам’ятати «золоте правило»: «Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе».

Ці важливі уміння знадобляться не лише у роботі, а й в особистому житті. Толерантність, здатність до співчуття, уміння домовлятися, уникати непорозумінь і конструктивно розв'язувати конфлікти допоможуть вам підтримувати добрі стосунки з батьками, друзями, оточенням, у майбутньому — зі своїми дітьми. А навички критичного мислення, уміння відмовлятися від того, що небезпечно, вбережуть ваше життя від найбільших загроз сучасності.

Можливо, коли ти читаєш ці рядки, десь далеко чи зовсім поряд ваш ровесник уперте пробує наркотик, бездумно, безоглядно, мовляв, лише раз, для забави. А невдовзі посивіє від розпачу його мати, бо вже нічим не зможе зарадити своїй дитині.

Людині, на жаль, не дано знати своє майбутнє, щоб благополучно оминути всі небезпеки. Але вона завжди має вибір: вести здоровий спосіб життя чи занапастити його наркотиками, алкоголем, нікотином; увесь час тремтіти від страху чи наполегливо гартувати волю, набувати відповідних знань і вмінь, щоб з гідністю долати життєві труднощі. Усі, хто працював над цим підручником, сподіваються, що ви зробите правильний вибір.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_7_beh.pdf HOT
Дата 26.10.2016 18:51:00 Размер файла 12 MB Завантажити 354

Схожі матеріали (за тегом)