Мистецтво

7 клас Перегляди: 5862
Купити
Мистецтво (Інтегрований курс). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Світоч"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

Книжка, яку ви тримаєте в руках має стати вам вірним супутником на шляху опанування мистецьких цінностей сучасності. Відповідно до семестрів вона складається з двох частин: «Мистецтво у нашому житті» та «Новітні мистецькі явища, дизайн».

Подорожуючи мистецькими стежками різних країн і народів, ви відчуєте зв’язок традицій і новаторства, дізнаєтеся про особливості прояву сучасного мистецтва в музиці, живописі, скульптурі, архітектурі, театрі, кінематографі тощо. Сприймання та інтерпретація кращих зразків народної творчості, шедеврів світової класики й новітніх арт-практик, допоможе краще усвідомити роль мистецтва у нашому житті, навчитися висловлювати власне ставлення до його творів і явищ. Ознайомлення з різними видами дизайнерської діяльності й виконання практичних художньо-творчих завдань сприятиме розумінню естетики довкілля, спонукатиме до бажання робити середовище власного життя не лише комфортним, а й красивим.

Без сумніву, ви отримаєте справжнє емоційне задоволення, співаючи пісні, що увійшли до скарбниці українського фольклору або стали класикою української естради. Слухаючи джаз, аналізуючи «плюси» й «мінуси» рок- і поп-музики, ви навчитеся критично оцінювати різні явища сучасної музичної культури.

Виконання різноманітних художньо-творчих завдань, участь у мистецьких проектах сприятимуть проникненню у таїну різних видів мистецтва нашого часу.

 

pdf.png pick_mistetstvo_7_masol.pdf HOT
Дата 26.10.2016 18:49:00 Размер файла 16 MB Завантажити 165

Схожі матеріали (за тегом)