Географія

7 клас Перегляди: 9025
Купити
Географія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Картографія"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 326
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі, юні географи!

 

У 7-му класі Ви вивчатимете один із найцікавіших географічних курсів «Географія материків і океанів». Долучаючись до вивчення окремих регіонів нашої планети материків і океанів. Ви розширите свої знання про географічну оболонку та взаємозв'язки всередині неї. Попереду знайомство з найспекотнішим материком Африка, з її дивовижним світом тварин та пустелями; найхолоднішою Антарктидою, де є й українська полярна станція «Академік Всрнадський»; унікальними природними комплексами найсухішої Австралії, до складу яких входять дивовижні рослини і тварини; найвологішим материком Південною Америкою, який перетинає найбагатоводніша річка Амазонка, та багатющою природою Північної Америки і Євразії - материків Північної півкулі. Не менш цікавою буде і мандрівка водами Світового океану.

Подорожуючи материками Землі, познайомитеся з дивовижними чудесами світу, з країнами та народами, що живуть на їх території. Вам цікаво буде дізнатися, що пов'язує Україну з іншими державами, як наші співвітчизники залучалися до відкриття та дослідження різних куточків Землі.

Проте, з власного географічного досвіду Ви пам'ятаєте, що перш ніж здійснити подорож довжиною у навчальний рік, необхідно якомога ліпше до неї підготуватися. У цьому Вам допоможе підручник, з яким необхідно навчитися працювати, і тому для Вас ми розробили маршрутний лист «Як працювати я підручником».

 

pdf.png pick_geografiya_7_topuzov.pdf HOT
Дата 26.10.2016 18:48:00 Размер файла 20 MB Завантажити 538

Схожі матеріали (за тегом)