Трудове навчання (для дівчат)

7 клас Перегляди: 3906
Купити
Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Аксіома"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Любий семикласнику!

 

Ти тримаєш підручник, який створено спеціально для тебе. Вивчаючи трудове навчання в 5-6 класах, ти й твої однокласники дізнались багато корисного й цікавого про світ професій, про інструменти та матеріали. Твої умілі і вправні руки вже навчилися робити красиві речі. У 7 класі ти продовжиш вивчати трудове навчання.

Для того, щоб стати успішним у житті, необхідно навчитися використовувати набуті знання, вміння та навички. Тому сміливо мандруй сторінками підручника, і він розкриє тобі таємниці майстерності. Ознайомся з його змістом.

Підручник складається з чотирьох розділів. У першому висвітлено походження природних матеріалів та їх властивості. У другому розділі ти ознайомишся з одним із видів декоративно-ужиткового мистецтва — «В’язання гачком», з процесом виготовлення виробу, в’язаного гачком, та способами його оздоблення. Третій розділ підручника ознайомить тебе з швейною машиною і особливостями роботи на ній. Основи технології малярних робіт та маркування споживчих товарів розкриває четвертий розділ підручника.

Підручник також містить додатки, в яких ти знайдеш не менш цікаву інформацію: «Цікаве дозвілля», «Поради маляру-початківцю», «Словничок термінів». На форзаці підручника вміщені схеми з виготовлення тканин із вовняної та шовкової пряжі.

Закріпити здобуті знання тобі допоможуть практичні роботи, подані в підручнику. Приступаючи до тієї чи іншої роботи, уважно прочитай послідовність її виконання.

Перевірити, як засвоєно матеріал тієї чи іншої теми і повторити його, допоможуть рубрики «Попрацюйте в парах» і «Попрацюй з дорослими» та запитання, які є після кожного параграфа.

У сьомому класі ми продовжимо з тобою мандрувати по країні Творчості. Фантазуй і твори. Вчися створювати нові, цікаві й корисні речі. Ніколи не пасуй перед труднощами. Здобувай нові знання та вміння, вчися застосовувати їх у житті.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_7_hodzitska.pdf
Дата 26.10.2016 18:46:00 Размер файла 12 MB Завантажити 25

Схожі матеріали (за тегом)