Образотворче мистецтво

7 клас Перегляди: 3684
Купити
Образотворче мистецтво. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Перун"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Цей підручник допоможе тобі знайти відповіді на багато запитань, що виникатимуть під час малювання. Через нього ти продовжиш знайомитись з основними правилами і послідовністю виконання малюнка, а саме: як розміщувати окремі елементи композиції на площині аркуша, правильно обмежувати зображуваний простір, обирати точку зору, використовувати закони перспективи при відтворенні простору в ілюзорно-просторовому зображенні і багато іншого.

Наш час дарує тобі чимало можливостей. Про неповторність природи, її особливості на різних континентах світу і в кліматичних зонах, традиційну культуру різних країн і народів, їхні звичаї, взаємозв’язок людини з природою і про інші цікаві теми ти можеш додатково довідатись через книжки, мережу Internet та пізнавальні програми телебачення.

Важливу роль для формування поглядів на сучасне мистецтво відіграють програми про тенденції у дизайні створеного людиною середовища: архітектурі, проектуванні та створенні ландшафтів, інтер’єрів тощо. Огляд такихпрограм дає можливість спостерігати за роботою професійного дизайнера, мати уяву про перехід від окремих форм та формоутворення до виявлення зв’язку форми і простору, мати уявлення про послідовність робіт.

Ця книжка продовжує висвітлювати основи образотворчої грамоти, розпочаті в попередніх підручниках. Вдумливо працюючи з ним, ти зможеш осягти необхідні знання про художнє відтворення реального світу засобами образотворчого мистецтва.

У вільну годину наполегливо оволодівай прийомами реалістичного і декоративного зображення предметів різними техніками та матеріалами, розвивай вмііння помічати прекрасне в буденному і узагальнювати побачене, і перед тобою розкриється чудовий світ, який ти зможеш відтворити у малюнку.

 

pdf.png pick_obrazotvorche_mistetstvo_7_rublya.pdf
Дата 26.10.2016 18:45:00 Размер файла 17 MB Завантажити 19

Схожі матеріали (за тегом)