Трудове навчання (для дівчат)

7 клас Перегляди: 4768
Купити
Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Люба семикласнице!

 

У 5 і 6 класах підручники з трудового навчання допомогли тобі набути досвіду виготовлення виробів з аплікацією та вишивкою. Також ти навчилася реалізовувати цікаві проекти, визначати проблеми, ставити цілі й досягати їх. Цей досвід знадобиться тобі в 7 класі та в подальшому житті. Адже ти вже зрозуміла, що здатна творити затишок і красу навколо себе, робити життя добрішим і яскравішим.

У 7 класі ти отримаєш необхідні знання й уміння для створення власними руками якісних, красивих і корисних в’язаних речей. За допомогою лише гачка і ниток, починаючи з однієї петельки, ти навчишся вив'язувати вироби: спочатку прості, потім складніші, а згодом — зможеш самостійно втілювати нові ідеї щодо неповторних в’язаних виробів.

Знання про будову швейної машини дадуть тобі змогу навчитися вміло працювати на ній, а у 8 класі — якісно виготовляти нескладні швейні вироби. Вивчаючи основи проектування, ти зможеш самостійно виконувати проекти, які вибереш разом з учителем у другому півріччі навчального року.

Ознайомлення з технологією виконання малярних робіт спонукатиме тебе чепурити свою кімнату, разом з батьками освіжати її стіни улюбленими кольорами. Знання про маркування споживчих товарів допоможуть робити вдалі покупки.

 

pdf.png pick_trudove_navtchannya_7_matchatcha.pdf
Дата 10.10.2016 16:48:00 Размер файла 14 MB Завантажити 25

Схожі матеріали (за тегом)