Зарубіжна література

7 клас Перегляди: 7310
Купити
Зарубіжна література. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Друзі-семикласники!

 

Ми вже два роки поспіль вивчали з вами художні твори зарубіжних авторів. І, мабуть, кожного з вас захопили прочитані у попередніх класах книги про морські пригоди, фантастичні подорожі чи надзвичайні випробування. Але досі ми сприймали ці твори ніби відсторонено: як цікаві, але чужі переживання та життєві труднощі, що випали на долю і дорослих, і дітей.

У програмі із зарубіжної літератури для 7 класу багато уваги приділено визвольній боротьбі як наших предків, так й інших народів, зображенню трагічних подій війни. На жаль, те, що зовсім недавно було для нас далекою історією, сьогодні стало реальністю. Ми усі сподіваємося, що важкі часи скоро минуть і ми знову радітимемо спокійному життю, не боятимемося прийдешнього дня і насолоджуватимемося найкращими взірцями світової літератури.

У підручнику подано тексти художніх теоріє у повному або скороченому вигляді, які супроводжуються статтями про життя і творчість їхніх авторів, матеріалом із теорії літератури. Звісно, усі твори друкуються в українських перекладах, однак деякі літературні тексти запропоновано мовою оригіналу, що дарує вам змогу ніби доторкнутися до рядків, написаних рукою самого митця, і водночас оцінити майстерність перекладача.

Також у підручнику є рубрики «Історична енциклопедія», «Літературний коментар» та «Для тих, хто хоче знати більше», у яких пояснюються реалії, відображені у творах, та додаткова цікава інформація про авторів, історію написання твору тощо. Окремо винесено рубрику «Радимо прочитати».

Для кращого засвоєння навчального матеріалу, а також повторення вивченого у підручнику розроблено систему завдань та запитань, у яких і серйозно, і з гумором ми з вами обговорюватимемо прочитане. У кінці підручника міститься словничок літературознавчих термінів, у якому ви знайдете визначення теоретичних понять, які вивчали у 5 і 6 класах.

Отже, читайте, отримуйте знання і любіть свою Батьківщину, бо вона у нас одна та потребує нашого піклування!

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_7_milyanovska.pdf HOT
Дата 10.10.2016 16:47:00 Размер файла 14 MB Завантажити 480

Схожі матеріали (за тегом)