Język polski

7 клас Перегляди: 39901
Купити
Польська мова (3-й рік навчання). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 248
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Знайомство з польською мовою, літературою та культурою нашого найближчого сусіда ми розпочали з тобою у підручнику для 5 класу. Сподіваємося, що ти зумів успішно продовжити процес пізнання та розширити, поглибити свої знання і в наступному класі.

Ми подбали про те, щоб третій рік навчання був для тебе цікавим і корисним. Матеріал підручника є логічним продовженням граматичного матеріалу, який вивчався в попередніх класах. Його особливістю є зосередженість на комунікативних аспектах вивчення польської мови як іноземної, що відповідає сучасним світовим підходам і вимогам. Такий підхід полегшить тобі процес навчання, а засвоєння граматичних особливостей буде доповненням до лексико-комуні-кативного блоку. Підручник допоможе тобі у правильності вживання мовних конструкцій, які у польській є відмінними від української мови.

Щоб урізноманітнити навчальний матеріал, зробити його більш цікавим і пізнавальним, ми намагалися також на історичному тлі показати близькість польської та української культур, представити не лише багатство й красу польської мови, а й залучити тебе до самостійних пошуків та вивчення спільного коріння.

 

pdf.png pick_polska_mova_7_bilenka.pdf HOT
Дата 20.09.2016 16:55:00 Размер файла 15 MB Завантажити 4,708

Схожі матеріали (за тегом)