Основи здоров'я

7 клас Перегляди: 4109
Купити
Основи здоров'я. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Рік видання: 2015
• Видавництво: "Астон"
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники!

 

Основи здоров’я ви вивчаєте з першого класу і розумієте, що цей предмет дає корисні для життя й цікаві знання. У підручнику подано конкретні поради, як поводитись у повсякденному житті та в небезпечних ситуаціях. Порад на всі випадки життя немає. Матеріал підручника передбачає не механічне вивчення, а роздуми й аналіз усього, що відбувається як з вами особисто, так і навколо вас. Це допоможе зробити правильний вибір і свідомо ставитися до свого життя та здоров’я.

У першому розділі - «Здоров’я людини» - ви дізнаєтесь, як формувати навички, сприятливі для здоров’я, про принципи безпечної життєдіяльності, як попередити інфекційні й неінфекційні захворювання, про безпеку оселі та правила пожежної безпеки в школі. Також цей розділ навчить оцінювати ризики щоденного життя, проводити самооцінку здоров’я, моделювати поведінку пасажира при ДТП.

Матеріали другого розділу - «Фізична складова здоров’я» - допоможуть зрозуміти особливості фізичного розвитку підлітків, зокрема навчать правильному догляду за шкірою в підлітковому віці для попередження захворювань.

Упевнено почуватися в колективі, налагодити контакти з оточуючим світом, ознайомитися з умовами успішного навчання та чинниками виживання в екстремальних умовах допоможе третій розділ - «Психічна і духовна складові здоров’я».

У четвертому розділі - «Соціальна складова здоров’я людини» -розглядаються соціальні чинники здоров’я, хвороби цивілізації, міфи та факти про наркотики, особливості поширення ВІЛ-інфікування серед молоді та можливості правильного вибору особистого способу життя.

Використайте наші прості поради, коли працюватимете з підручником.

Параграфи читайте вдумливо, не поспішайте, не пропускайте жодних текстів.

Зверніть увагу на умовні позначення.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_7_vasilenko.pdf
Дата 24.05.2016 16:48:00 Размер файла 9 MB Завантажити 27

Схожі матеріали (за тегом)