Музичне мистецтво

7 клас Перегляди: 3852
Купити
Музичне мистецтво. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Світ музичного мистецтва — царина гармонії та краси, створена фантазією талановитих людей. Він сповнений мелодій, виразних образів, яскравих емоцій і почуттів. Цей різнобарвний світ прикрашає життя, стирає кордони і допомагає людям краще розуміти природу, одне одного, збагачує нашу духовність.

Цей рік стане для вас останнім у вивченні шкільного курсу «Музичне мистецтво». Тема навчального року — «Мистецтво: діалог традицій і новаторства». Протягом року ви будете узагальнювати та поглиблювати свої знання з цього предмета, а також дізнаєтесь багато нового про вітчизняну та світову музичні культури, творчу спадщину видатних композиторів і талановитих виконавців. А знайомство зі стильовим і жанровим розмаїттям сучасного мистецтва допоможе вам скласти цілісне уявлення про музичну картину сьогодення.

Підручник складається з двох розділів. Теми першого розділу — «Музичне мистецтво в нашому житті» — присвячені українській музичній культурі, в усі часи нерозривно пов’язаній із національним фольклором.

Другий розділ називається «Новітні музичні явища». У ньому ви дізнаєтесь про становлення сучасної музичної культури, її жанрове розмаїття та новаторство у творчості відомих митців.

Працюючи за матеріалом підручника, ви аналізуватимете пропоновані музичні твори, перевірятимете свої знання з попередніх класів, виконуватимете творчі завдання і проекти. Розширити коло музичних уподобань вам допоможе рубрика «У вільний час», що містить посилання на Інтернет-ресурси.

Музика — коштовне намисто у скарбниці світового мистецтва. І творчість кожного народу е безцінною перлиною в ньому. Українська музика, безперечно, посідає гідне місце серед культурних надбань людства. Тож сподіваємося, друзі, що вивчення її здобутків стане основою вашого культурного запасу, який із часом обов’язково поповниться новими враженнями.

 

pdf.png pick_muzichne_mistetstvo_7_hlebnikova.pdf HOT
Дата 13.05.2016 11:11:00 Размер файла 17 MB Завантажити 131

Схожі матеріали (за тегом)