Музичне мистецтво

  • Опубліковано в 7 клас
  • Прочитано 450 разів
Музичне мистецтво
Музичне мистецтво. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Світ музичного мистецтва — царина гармонії та краси, створена фантазією талановитих людей. Він сповнений мелодій, виразних образів, яскравих емоцій і почуттів. Цей різнобарвний світ прикрашає життя, стирає кордони і допомагає людям краще розуміти природу, одне одного, збагачує нашу духовність.

Цей рік стане для вас останнім у вивченні шкільного курсу «Музичне мистецтво». Тема навчального року — «Мистецтво: діалог традицій і новаторства». Протягом року ви будете узагальнювати та поглиблювати свої знання з цього предмета, а також дізнаєтесь багато нового про вітчизняну та світову музичні культури, творчу спадщину видатних композиторів і талановитих виконавців. А знайомство зі стильовим і жанровим розмаїттям сучасного мистецтва допоможе вам скласти цілісне уявлення про музичну картину сьогодення.

Підручник складається з двох розділів. Теми першого розділу — «Музичне мистецтво в нашому житті» — присвячені українській музичній культурі, в усі часи нерозривно пов’язаній із національним фольклором.

Другий розділ називається «Новітні музичні явища». У ньому ви дізнаєтесь про становлення сучасної музичної культури, її жанрове розмаїття та новаторство у творчості відомих митців.

Працюючи за матеріалом підручника, ви аналізуватимете пропоновані музичні твори, перевірятимете свої знання з попередніх класів, виконуватимете творчі завдання і проекти. Розширити коло музичних уподобань вам допоможе рубрика «У вільний час», що містить посилання на Інтернет-ресурси.

Музика — коштовне намисто у скарбниці світового мистецтва. І творчість кожного народу е безцінною перлиною в ньому. Українська музика, безперечно, посідає гідне місце серед культурних надбань людства. Тож сподіваємося, друзі, що вивчення її здобутків стане основою вашого культурного запасу, який із часом обов’язково поповниться новими враженнями.

 

pick_muzichne_mistetstvo_7_hlebnikova.pdf
Дата 13.05.2016 11:11:15 Размер файла 7.28 MB Завантажити 2


Фейсбук