Deutsch

7 клас Перегляди: 3423
Купити
Німецька мова (7-й рік навчання). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Вітаємо тебе з початком нового навчального року і бажаємо успіхів у навчанні! Цього року ти продовжиш вивчення німецької мови за підручником «Deutsch lernen ist super!». Цей підручник стане тобі добрим помічником у подоланні труднощів на шляху опанування німецької мови. Головні герої Тіна та Макс будуть і цього року супроводжувати тебе в подорожі до Німеччини, під час якої ти дізнаєшся багато нових фактів про цю країну.

Ти ознайомишся зі шкільним життям однолітків у німецькомов-них країнах, насамперед у Німеччині, дізнаєшся про сімейні традиції, вподобання німецької молоді в галузях кіномистецтва, театру, спорту тощо. Ти навчишся також розповідати про себе, свою родину і своїх товаришів, про захоплення українських підлітків, зможеш з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину.

Сподіваємося, що тобі сподобається цей підручник і здадуться цікавими його завдання. Він містить багато ігор, загадок, віршів, пісень та пропозицій для проектної роботи. На сайті видавництва ти знайдеш додаткові завдання, що допоможуть тобі розширити свій словниковий запас, потренуватися у читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ти значно покращиш знання німецької й розшириш свої горизонти.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_7_sotnikova3.pdf
Дата 13.04.2016 14:05:00 Размер файла 18 MB Завантажити 16

Схожі матеріали (за тегом)