English

7 клас Перегляди: 5167
Купити
Англійська мова. Третій рік навчання. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Вітаємо тебе із початком нового навчального року — третього у твоїй історії вивчення англійської мови. Сподіваємося, перших два роки були цікавою і захопливою мандрівкою у світ Великобританії, Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії та інших країн, де люди спілкуються однією з найпопулярніших мов світу.

Цього року ти навчишся розповідати англійською мовою про свою домівку, кімнату, дізнаєшся, як діти в англомовних країнах проводять свій вільний час, про те, як вони святкують їхні (та й твої, мабуть, теж) свята, дотримуються традицій свого народу тощо.

Старанно навчаючись упродовж року, ти також зможеш вільно спілкуватися англійською мовою про українську кухню, природу та визначні місця нашої країни.

Працюючи наполегливо, не забувай і про відпочинок. У тебе будуть канікули, упродовж яких ти відвідаєш багато цікавих місць, гратимешся із друзями і, безперечно, дивитимешся фільми. А чому б не спробувати подивитись їх англійською мовою (їх ти зможеш знайти в Інтернеті, у друзів чи у свого вчителя)?! Спробуй!

 

pdf.png pick_angliyska_mova_7_morska.pdf
Дата 12.03.2016 10:58:00 Размер файла 22 MB Завантажити 72

Схожі матеріали (за тегом)