Трудове навчання (для дівчат)

7 клас Перегляди: 3437
Купити
Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Дорога дівчинко!

 

У цьому навчальному році ти навчишся в’язати гачком, відкриєш для себе світ неповторності й краси речей, створених власними руками. Ці речі стануть для тебе джерелом радості та гордості.

Підручник допоможе тобі визначати властивості текстильних матеріалів тваринного походження, добирати пряжу для в’язання виробів, оволодіти методами проектування, ознайомитися зі швейною машиною, її будовою та правилами керування. Ти навчишся, як правильно, а головне - безпечно для свого здоров’я вибрати товар серед великої кількості представлених на ринку. Познайомившись із малярними роботами, ти зможеш підібрати фарбу для обробки різних поверхонь.

Належне вивчення матеріалу підручника дасть тобі змогу поглибити свої знання з історії рукоділля, ознайомитися з різними матеріалами та техніками в’язання. У ньому ти знайдеш корисні поради, чіткі та зрозумілі інструкції, багато ілюстрацій, безліч цікавих ідей для в’язання гачком. І все це відчинить перед тобою двері в дивовижний світ рукоділля.

Насамперед вивчи схематичні позначки в «Путівнику учня». Користуючись ними, ти зможеш швидко віднайти потрібний матеріал, ефективніше організувати роботу з підручником.

Пам’ятай: практична робота у шкільній майстерні потребує уваги і зосередженості. Треба правильно організувати робоче місце, бути уважною і старанною, дотримуватися правил безпечної праці.

Отже, на тебе чекає наполеглива й цікава праця. А сформовані вміння та навички допоможуть тобі розкрити свої здібності, виявити себе як особистість творчу, конкурентоспроможну і зрештою - стати справжньою майстринею.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_7_tereschuk3.pdf
Дата 07.03.2016 20:07:00 Размер файла 26 MB Завантажити 36

Схожі матеріали (за тегом)