Образотворче мистецтво

7 клас Перегляди: 3753
Купити
Образотворче мистецтво. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники!

 

У курсі «Образотворче мистецтво» саме 7-й клас є певною мірою підсумковим і узагальнюючим. Розмова цього року піде про архітектуру, дизайн і синтез мистецтв. Це непрості, але надзвичайно цікаві теми, до того ж супроводжувати, пояснювати та ілюструвати їх будуть найвиразніші приклади з історії мистецтва, якими все людство пишається вже багато століть, а то й тисячоліть! Продовжимо ми також і розмови про українське народне мистецтво.

Наш підручник складається з двох великих розділів — «Мистецтво в нашому житті» і «Дизайн». Крім теоретичних відомостей, вони містять і численні практичні завдання. Ми ознайомимося з видами архітектури та її особливостями й можливостями, архітектурними пам’ятками рідного краю, а також найвідомішими світовими архітектурними шедеврами. А під час практичних занять будемо зображувати архітектурні споруди з пам'яті та за уявою, створювати ескізи архітектурних проектів. Ознайомлення ж із видами народного мистецтва (а їх дуже багато — розпис, вишивка, писанкарство, витинанка, народна іграшка та ін.) доповнять витинанки, писанки та народні іграшки, які ви виготовите власноруч.

У другому розділі нашого підручника міститься розповідь про дизайн — мистецтво робити навколишні речі красивими та зручними. Ми поговоримо про види дизайну, особливості засобів виразності кожного з них, а потім навіть розробимо власні дизайнерські проекти! Особливо цікавими та несподіваними є дизайнерські розробки на основі природних аналогів — ми також поекспериментуємо з ними.

А ще ми поговоримо про різні мистецькі професії. їх багато, вони дуже різні, але всі без винятку — надзвичайно цікаві. Можливо, хтось із вас обере в майбутньому одну з них.

 

pdf.png pick_obrazotvorche_mistetstvo_7_zcheleznyak.pdf
Дата 01.02.2016 17:12:00 Размер файла 61 MB Завантажити 10

Схожі матеріали (за тегом)