Фізика

7 клас Перегляди: 2741
Купити
Фізика. 7 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво:
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 324
• Формат файлу: pdf

 

Вступ

 

Фізика як навчальний предмет у школі. Ви починаєте вивчати фізику — науку про основу світу, в якому живете. Ми повсякчасно користуємося дивовижними речами, які зовсім недавно люди не могли собі уявити навіть у найсміливіших фантазіях: електричне освітлення, мобільний зв’язок, персональні комп’ютери, телебачення, станки і механізми, які полегшують працю людей на виробництвах, автомобілі, літаки, космічні станції та ін. Усе це з’явилося завдяки пізнанню людиною природних явищ і є наслідком творчої праці науковців, конструкторів, інженерів, робітників.

Знання фізики в наш час так само необхідне кожній людині, як і вміння читати, писати, розмовляти. Вивчаючи фізику в школі, ви робите перші кроки до пізнання найважливіших законів природи. Нам би хотілося, щоб знайомство з засадами фізики спонукало вас до пізнання навколишнього світу. Щоб у вас виникали запитання: чому і як відбуваються ті чи інші явища, щоб, використовуючи здобуті знання, ви могли відповідати на них.

Вивчати фізику допоможе підручник. Виникає питання, як з ним працювати. Уважно прочитайте заголовок параграфа. Уявіть собі, про що йтиметься. Прочитайте текст параграфа та завдання до нього. Зверніть увагу на незнайомі слова й вирази. Обов’язково з’ясуйте їхнє значення. Для цього зверніться до посилань у тексті, до словників або довідників.

Читаючи текст, намагайтеся виділити головне. Наприклад, якщо йдеться про якесь фізичне явище, спробуйте відповісти: за яких умов воно відбувається, які його зовнішні ознаки, як враховують і використовують це явище на практиці та в техніці.

Якщо мова йде про життєдіяльність ученого, зверніть увагу на те, які явища він досліджував, які зробив відкриття.

 

pdf.png pick_fizika_7_boyko.pdf
Дата 30.11.2015 15:42:00 Размер файла 19 MB Завантажити 14

Схожі матеріали (за тегом)