Алгебра

7 клас Перегляди: 8936
Купити
Алгебра. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі семикласники!

 

Ви починаєте вивчати повий шкільний предмет — алгебру.

Алгебра — це стародавня й мудра наука. На вас чекає знайомство з її азамн. Знати алгебру надзвичайно важливо. Мабуть, немає сьогодні такої галузі знань, до не застосовувалися б досягнення цієї науки: фізики та хіміки, астрономи та біологи, географи та економісти, навіть мовознавці та історики використовують «алгебраїчний інструмент».

Алгебра — не тільки корисний, а й дуже цікавий предмет, який розвиває кмітливість і логічно мислення. І ми сподіваємося, що ви в цьому скоро переконаєтеся за допомогою підручника, який тримаєте в руках. Ознайомтеся з Його будовою.

Текст підручника поділено на чотири параграфи, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Найважливіші відомості виділено жирним шрифтом і курсивом.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один із можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту дібрано завдання для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і важкі задачі (особливо ті, що позначено зірочкою (*)).

Кожний пункт завершується рубрикою «Учимося робити нестандартні кроки». До неї дібрано задачі, для розв’язування яких потрібні не спеціальні алгебраїчні знання, а лише здоровий глузд, винахідливість і кмітливість. Ці задачі корисні, як вітаміни. Вони допоможуть вам навчитися приймати несподівані й нестандартні рішолія не тільки в математиці, а й у житті.

У рубриці «Коли зроблено уроки» ви зможете прочитати оповідання з історії алгебри.

 

pdf.png pick_algebra2_7_merzlyak.pdf HOT
Дата 09.11.2015 11:38:00 Размер файла 12 MB Завантажити 749

Схожі матеріали (за тегом)