Хімія

7 клас Перегляди: 7159
Купити
Хімія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Учню!

 

Вітаю тебе з початком вивчення нового і надзвичайно ці­кавого предмета - хімії. Опанування основ цієї науки допо­може тобі підвищити загальну ерудицію, ліпше пізнати себе і навколишній світ. Путівником у захоплюючій мандрівці до світу хімії стане підручник, який ти щойно розгорнув.
Цю навчальну книгу недостатньо прочитати - з нею треба наполегливо працювати. Відомо, що той, хто навчається само­стійно, досягає набагато більшого, ніж той, кому все пояснили. Зорієнтуватися в матеріалі підручника тобі допоможуть від­повідні умовні позначення. У тексті тобі траплятиметься чима­ло нових слів, зокрема іншомовного походження. Запам’ято­вувати їх необов’язково. Натомість важливо навчитися знахо­дити їхнє пояснення у тлумачному словничку підручника та інших джерелах інформації. Навчальна робота з підручником орієнтована на формування твоєї компетентності (пояснення підкреслених слів, які у підручнику трапляються вперше, ти можеш знайти у тлумачному словничку) й розвиток ініціативи. Запропоновані медіатексти та ілюстрації відбивають реалії повсякденного життя й реалії мистецтва. Аналіз їхнього змісту допоможе тобі осягнути різноманітність способів пізнан­ня навколишнього світу та його красу.
У тексті кожного параграфа, ілюстраціях і завданнях до них ти маєш насамперед шукати сенс. Тобі доведеться виділяти головне в тексті параграфа, розбиратися в змісті й структурі визначень понять, порівнювати їх. Ти здобуватимеш знання, аналізуючи різні джерела: текст, табличні дані, діаграми. А для систематизації знань використовуватимеш таблиці та схеми. Будь терплячим, наполегливим у досягненні мети, ретельно плануй свою діяльність.

 

pdf.png pick_himiya_7_lashevska.pdf HOT
Дата 22.09.2013 00:00:00 Размер файла 6 MB Завантажити 112

Схожі матеріали (за тегом)