Історія стародавнього світу

6 клас Перегляди: 7564
Купити
Історія стародавнього світу. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Педагогічна преса"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Що таке історія.

 

Слово «історія» багатозначне. Найваж­ливішими для нас є два його значення. Перше - це шлях, пройдений людством або якимось народом від далекого минулого до сучасності. Так, ми говоримо, що історія нашої батьківщини - України - налічує кілька тисяч років, що вона була важкою і героїчною.
Друге значення - це розповідь про те, як жили народи та країни в минулому. У давні часи таку розповідь називали літописом, бо запис важливих подій вели «по літах», тобто по роках. Та люди не просто записували події, а й замислювали­ся над їх причинами, повчальним значенням для нащад­ків. Так поступово запис історичних подій перетворився на науку історію. Учені, які вивчають важливі події в житті люд­ства, називаються істориками.
«Батьком історії» називають давньогрецького вченого Геродота, який жив дві з половиною тисячі років тому. Саме Геродот перший розповів про народи, які в давнину прожи­вали на території нашої країни.
Історія, що розповідає про шлях усього людства від най­давніших часів до наших днів, називається загальною, або всесвітньою. У ній учені виділяють такі періоди: стародавня історія, історія середніх віків, історія нового часу, новітня історія. У 6 класі вивчають історію стародавнього світу - перший період в історії людства.

 

pdf.png pick_istoriya_starodavnyogo_svitu_6_shalaginova.pdf
Дата 20.09.2013 08:15:00 Размер файла 22 MB Завантажити 79

Схожі матеріали (за тегом)