Загальна географія

6 клас Перегляди: 9852
Купити
Загальна географія. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Педагогічна преса"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

З цього навчального року ти починаєш вивчати новий пред­мет - географію. Торік ти вже ознайомився з її основами в курсі «Природознавство». Але освіченій людині недостатньо знати лише основи науки. Вона має пізнати всю Землю, її не може не цікавити те, що відбувається на нашій планеті.
А скільки різної географічної інформації ти отримуєш що­денно! З газет та журналів, по радіо і телебаченню, з Інтернету ти дізнаєшся про події з усіх усюд, про подорожі й відкриття на континентах і в океанах. Читаючи книжки, ти знайомишся з країнами і містами, з природою та її явищами, мандруєш разом з автором у часі і просторі. Та найголовнішим для тебе джере­лом географічних знань має стати підручник з географії.
Як саме працювати з підручником? У тексті є окремі розділи, теми, параграфи. Знайди потрібний параграф і прочитай його уважно. Щоб краще опанувати, засвоїти прочитане, звертай увагу на малюнки і схеми.
Географічні назви, терміни і поняття виділено в підручнику спеціальним шрифтом, їх бажано запам’ятати. Намагайся виз­начити головне в тексті та доповнити його прикладами, спир­ючись на різні джерела географічних знань і розповіді вчителя.

 

pdf.png pick_zagalna_geografiya_6_skuratovich_p.pdf
Дата 21.09.2013 20:12:00 Размер файла 16 MB Завантажити 52

Схожі матеріали (за тегом)