Математика

6 клас Перегляди: 4488
Купити
Математика. Підручник для 6 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Уміння обчислювати, логічно міркувати, бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним необхідні кожній людині. А як набути таких якостей? Математика - та чарівна наука, яка допоможе тобі розвинути ці вміння й здібності. І не важ­ливо, яку професію ти обереш: будівельника чи кондитера, програміста чи фермера, лікаря чи економіста, - отримані математичні знання завжди стануть у пригоді.
Вивчення математики можна порівняти з нелегкою, але захоплюючою мандрівкою дивовижною країною. І ми споді­ваємось, що цей підручник стане для тебе надійним дорого­вказом і вірним провідником.
Ознайомся, будь ласка, з будовою цієї книжки. Її поділено на чотири параграфи, кожний з яких складається з пунктів. Усього в підручнику 45 пунктів, кожен з них починається з викладу теоретичного матеріалу. Вивчаючи його, особли­ву увагу звертай на текст, який надруковано жирним шриф­том. Так у книзі виділено слова, що означають математичні терміни. Правила і найбільш важливі математичні твер­дження - жирним курсивом. Також тобі треба зосередити увагу на словах, які надруковано курсивом.
Як правило, теоретичний матеріал завершується прикла­дами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як >дин із можливих зразків оформлення розв’язання.
До кожного пункту підібрано завдання для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після за­своєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості і середні за складністю вправи, так і важкі задачі (особливо ті, що позначено «зірочкою» (*)).
Кожний пункт завершує особлива задача, яку ми назвали «Задача від Мудрої Сови». Для її розв’язання слід виявити винахідливість і кмітливість.

 

pdf.png pick_matematika_6_merzlyak_p.pdf
Дата 20.09.2013 08:17:00 Размер файла 11 MB Завантажити 43

Схожі матеріали (за тегом)