English

6 клас Перегляди: 5062
Купити
Англійська мова (6-й рік навчання). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Любі діти!

 

Гучний шкільний дзвінок уже покликав вас за парти, а в пам’яті ще зберігаються сповнені радощів дні літніх канікул, нові друзі, дивовижні відкриття та цікаві місця, про які розповідають фотографії, сувеніри й листівки.

У цьому навчальному році, працюючи з навчальним матеріалом розділу 1, ви навчитеся описувати зовнішність своїх рідних та розповідати про їхні риси характеру. Тато й мама, брати й сестри, бабусі та дідусі - це найрідніші люди, до яких ви завжди можете прийти зі своїми перемогами та поразками, яким завжди можете відкрити свої щирі душі.

Також ви дізнаєтеся про різні види магазинів, товари, які в них продаються, та навчитеся спілкуватися під час відвідування магазинів (розділ 2). Вивчаючи розділ 3, ви навчитеся розповідати про особливості харчування у вашій родині, про свої улюблені рецепти домашніх страв.

Спорт загартовує організм і характер, додає впевненості у своїх силах. Про літні та зимові види спорту, необхідність тренувань, спортивні захоплення ваших ровесників ви прочитаєте в розділі 4.

Життя цікаве, тому що можна подорожувати та пізнавати нове. Про різні види подорожей, про підготовку до відвідування іншого міста чи країни ви дізнаєтеся в розділі 5.

Із цього підручника ви отримаєте інформацію про столицю Великої Британії, місто Лондон, про її визначні місця та культурні пам’ятки (розділ 6). А також ви навчитеся розповідати про столицю України - місто Київ та визначні місця, які й донині зберігають пам’ять про життя у давнину та відомості про культурну спадщину українців (розділ 7).

Звичайно, ваші будні - це шкільне життя, спілкування з учителями та ровесниками, можливість пізнавати нове на кожному уроці. Розділ 8 стане підсумковою сходинкою в опрацюванні програми для 6 класу. Ви навчитеся розповідати про ваші улюблені шкільні предмети. У підручнику також подано граматичний довідник та англо-український словник.

Бажаємо, щоб кожен урок за нашим підручником додавав вам упевненості у своїх силах та допомагав відчути радість спілкування англійською мовою.

 

pdf.png pick_angliyska_mova2_6_nesvit.pdf
Дата 12.09.2014 12:52:00 Размер файла 16 MB Завантажити 74

Схожі матеріали (за тегом)