Deutsch

6 клас Перегляди: 3734
Купити
Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Ви тримаєте в руках підручник для 6 класу. У цьому навчальному році ви дізнаєтеся ще більше нового, навчитеся спілкуватися німецькою мовою про зовнішність людини, магазини та покупки, їжу й напої, спорт та інше, зможете здійснити заочні подорожі та екскурсії до столиці Німеччини й України, відкриєте для себе щось особливе та незвичайне в культурі, традиціях та звичаях Німеччини, зможете порівняти з традиціями та звичаями України. Тому що, тільки вивчаючи іноземну мову, культуру, можна стати не тільки освіченою людиною й навчитися поважати інших людей, а й шанувати свою рідну мову, цінувати та розвивати культуру свого народу, любити свою Батьківщину.

Працювати вам буде легко, тому що ви вже звикли до умовних позначок, знаєте, що в кінці кожного розділу є завдання для письма та цікаві тексти для домашнього читання, у кінці підручника ви знайдете також довідник з граматики німецької мови та німецько-український словник. Але, крім роботи зі словником підручника, вам треба також навчитися користуватися справжнім німецько-українським словником, тому що, тільки постійно користуючись словниками та різного роду довідковими матеріалами, можна вивчати іноземну мову, підвищувати та вдосконалювати володіння нею.

Сподіваємося, що вивчення німецької мови з нашим підручником буде не тільки цікавим і захоплюючим, а й принесе вам радість та задоволення.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_6_gorbatch.pdf
Дата 12.09.2014 12:51:00 Размер файла 8 MB Завантажити 28

Схожі матеріали (за тегом)