Образотворче мистецтво

6 клас Перегляди: 3392
Купити
Образотворче мистецтво. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні шестикласники!

 

Вітаємо вас із початком нового навчального року!

У 5-му класі ви вже почали знайомитися з мистецтвом і його видами - графікою, живописом, скульптурою, декоративно-ужитковим мистецтвом. Ви дізналися про деякі художні техніки, секрети перспективи і колориту, побачили твори відомих художників. Сподіваємося, що ці знання допомогли вам і під час літнього відпочинку, особливо якщо ви відвідували музеї або галереї.

Проте, ймовірно, ви звернули увагу на те, що твори мистецтва відрізняються один від одного не лише за технікою. Так, картина може зображувати і людину, і краєвид, і предмети, і тварину, і навпаки: один і той самий букет квітів можна передати й олійними фарбами, і в якійсь із графічних технік. А фігуру людини взагалі можна намалювати або висікти з мармуру чи вирізати з дерева. Чи існує якась спільна назва для таких дуже різних творів, які, однак, відтворюють схожі речі? Про це ви дізнаєтеся в 6-му класі.

А ще ми продовжимо наше знайомство з перспективою, поговоримо про пропорції людини, замальовуватимемо домашніх улюбленців, створюватимемо витинанки, мозаїки і силуетні зображення.

Ми навчимося робити ляльку-мотанку - прадавній український народний оберіг, а на Різдво влаштуємо вертепну виставу.

і, звичайно, ми дізнаємося про нових славетних українських і світових митців, а також побачимо їхні роботи.

 

pdf.png pick_obrazotvorche_mistetstvo_6_zheleznyak.pdf
Дата 03.09.2014 08:30:00 Размер файла 14 MB Завантажити 45

Схожі матеріали (за тегом)