English

6 клас Перегляди: 3562
Купити
Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 232
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Перед тобою підручник з англійської мови. Він складається із семи розділів - Units. Кожний розділ - це велика тема, наприклад «Друзі» або «Шкільне життя». Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, розділи поділено на п’ять частин, залежно від того, про що конкретно йдеться.

Робота над темою (підтемою) розпочинається з активізації раніше засвоєного лексико-граматичного матеріалу. Це рубрика “Conversation Warm-up”, у якій для тебе наведено приклад висловлювання.

Навчитися «розмовляти, як англієць» тобі допоможе рубрика “Pronunciation Warm-up”. У ній ти знайдеш багато веселих англійських віршів, наспівів, скоромовок, що сприятимуть удосконаленню твоєї вимови й інтонації.

У тебе з’являться нові друзі з різних країн Великої Британії, Канади, США, Австралії, з якими ти будеш спілкуватися англійською, пізнавати їхню культуру та порівнювати її з власного. Разом з ними ти мандруватимеш їхніми країнами, побачиш видатні місця, ознайомишся з різноманітними святковими традиціями. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й подивитися на світ широко відкритими очима, навчитися розмовляти англійською як мовою міжнародного спілкування.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_6_kalinina.pdf
Дата 01.09.2014 18:49:00 Размер файла 10 MB Завантажити 27

Схожі матеріали (за тегом)