Français

6 клас Перегляди: 2806
Купити
Французька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням французської мови. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Дюбий друже!

 

Ось уже шостий рік ти продовжуєш вивчати французьку мову. Підручник допоможе тобі вдосконалити знання і відкрити нові можливості спілкування французькою мовою. Ти відкриєш для себе різні стилі мовлення і зможеш зрозуміти своїх однолітків з Франції, поділитися своїми враженнями і розпитати про те, що тебе цікавить. Ти зможеш розповісти своїм французьким друзям про своє життя, навчання, місцевість, де ти проживаєш, столицю України - Київ, провести екскурсію і допомогти вибрати подарунок у магазині. Діалоги, тексти, вправи підручника допоможуть тобі в цьому. Головні персонажі підручника - твої однолітки, учні шостого класу цікавляться життям в Україні та розповідають про ті відмінності, які існують між двома країнами.

Кожний урок містить завдання для розвитку усного та писемного мовлення, вправи для роботи над покращенням вимови та граматичних навичок.

 

pdf.png pick_frantsuzka_mova2_6_klimenko.pdf
Дата 01.09.2014 18:47:00 Размер файла 8 MB Завантажити 12

Схожі матеріали (за тегом)