English

6 клас Перегляди: 3460
Купити
Англійська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любі діти!

 

Гучний шкільний дзвінок вже покликав вас за парти, а в пам’яті ще зберігаються сповнені радощів дні літніх канікул, нові друзі, дивовижні відкриття та цікаві місця, про які розповідають фотографії, сувеніри й листівки. Перші сторінки нашого підручника з англійської мови дадуть вам можливість поділитися зі шкільними друзями враженнями про відпочинок влітку.

А тихими вечорами ви переглянете сторінки сімейного альбому разом із своїми рідними. Тато й мама, брати й сестри, бабусі та дідусі - це найрідніші люди, до яких ви завжди можете прийти зі своїми перемогами та поразками, яким завжди можете відкрити свої щирі душі.

Вивчаючи матеріали про сімейні традиції, ви навчитеся розповідати про особливості харчування у вашій родині, про свої улюблені рецепти домашніх страв, а також дізнаєтеся про побут та культуру харчування в інших країнах світу.

Пригодницькі історії, розповіді про цікаві враження, художні твори про життя літературних героїв навчать вас спілкуватися один з одним, виховувати в собі найкращі риси характеру та розуміти навколишній світ.

Спорт загартовує організм і характер, додає впевненості у своїх силах. Про визначні спортивні досягнення ви прочитаєте у розділі, присвяченому Олімпійським іграм та видатним спортсменам.

З цього підручника ви дізнаєтесь про життя ваших ровесииків у Сполучених Штатах Америки, про місто Вашингтон, про його визначні місця та культурні пам’ятки. Ви дізнаєтесь про життя корінних жителів цієї країни - індіанців, які й донині зберігають власні традиції та культуру.

Бажаємо, щоб кожен урок за нашим підручником додавав вам упевненості у своїх силах та допомагав відчути радість спілкування англійською мовою.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_6_nesvit.pdf
Дата 26.05.2014 00:26:00 Размер файла 11 MB Завантажити 23

Схожі матеріали (за тегом)