Математика

6 клас Перегляди: 4145
Купити
Математика. Підручник для 6 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Підручники і посібники"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Матеріал, який ви вивчатимете, поділено на два розділи. Кожний розділ складається з параграфів, а параграф — із пунктів.

Кожний параграф має заставку, де сформульовані основні запитання, відповіді на які ви знайдете в подальшому його викладі. Основні положення тем стисло викладені у «Пай 'япп<і», що міститься у кінці параграфа.

Кожний пункт починається викладом теоретичного матері-алу. Розумна сова підкаже вам, що тут основне, на чому слід зосередитися, де поміркувати, що запам'ятати,

Теоретичний матеріал містить запитання. Спробуйте спочатку відповісти на них самостійно, а потім звірте свою відповідь з текстом підручника.

Додатковий матеріал поданий під рубрикою «Для тих. хто хоче знати більше». Він позначений значком «Знайка».

Після теоретичного матеріалу розміщена рубрика «Прочитайте». Вона допоможе вам ознайомитися з основними видами вправ, способами їх розв'язування та навчить правильно записувати розв'язання. Початок і кінець розв'язання кожного завдання позначений значком (•).

Прочитавши теоретичний матеріал та поміркувавши над зразками розв'язання задач, ви розпочнете роботу над розв'язуванням усних вправ і простіших задач (рівень А), а далі перейдете до складніших задач (рівень Б). Деякі задачі цього рівня розв'язані. Якщо під час розв’язування якоїсь задачі натрапите на труднощі, перегляньте розв'язання задач рубрики «Прочитайте», а також скористайтеся схемами, підказками, порадами.

Над задачами із «зірочкою» (*) міркувати слід особливо ретельно. Розв'язати деякі з них зможете, прочитавши матеріал рубрики «Для тих. хто хоче знати більше».

Проявити кмітливість ви зможете під час розв’язування задач рубрики «Здогадайтеся».

 

pdf.png pick_matematika_6_yanchenko.pdf
Дата 19.05.2014 08:32:00 Размер файла 8 MB Завантажити 40

Схожі матеріали (за тегом)