Українська література

6 клас Перегляди: 4458
Купити
Українська література. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Львів: Світ"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 228
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі шестикласники!

 

Вивчаючи українську літературу, ви пізнаєте духовний світ українського народу, його культуру, його предковічні символи-обереги, його давні звичаї і традиції, його уподобання.

Укладаючи для вас цей підручник, автори прагнули, щоб саме так ви сприймали вивчення творів, передбачених програмою, — з любов’ю до України, з повагою до святих національних символів і оберегів.

Серед найважливіших національних символів України — прапор, герб і гімн. Вони мають давне походження і символізують історичну пам’ять держави. Символами-оберегами української душі є рідна мова і народна пісня.

Підручник складається з шести розділів. У першому “Державні символи України” ви дізнаєтеся про прапор, герб і гімн своєї Батьківщини, а також про автора слів до державного гімну — Павла Чубинського.

Другий розділ “Народна пісня — оберіг душі народу” присвячено українській народній пісенній творчості. Народна пісня — це неоціненна духовна скарбниця народу, витоки самобутнього образного слова, що живлять художню літературу. Особливу увагу приділено календарно-обрядовим пісням, а докладніше цикли народних пісень висвітлені на початку розділів “Крокує осінь золота...”, “Зимові візерунки”, “Прикмети весни”, “Красне літечко прийшло”. Твори художньої літератури, рекомендовані для вивчення, дібрані відповідно до програми.

Чимало корисної інформації ви почерпнете з коротких відомостей про життя і творчість письменників, про види і жанри художнього мовлення, про літературних героїв і мову художніх творів. Кращому засвоєнню змісту текстів допоможе рубрика “Хто? Що? Коли? Чому? Як?”,

Пояснення нових чи незрозумілих слів і виразів ви зможете знайти у посторінкових примітках або у двомовному словнику наприкінці підручника.

Розвитку усного українського мовлення, засвоєнню матеріалу сприятимуть “Вправи і завдання”.

Крім художніх творів для обов’язкового вивчення, у підручнику вміщено тексти для самостійного читання.

Бажаємо вам успіхів і задоволення від пізнання української духовної скарбниці!

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_6_guyvanyuk.pdf
Дата 14.05.2014 11:17:00 Размер файла 11 MB Завантажити 12

Схожі матеріали (за тегом)